TATOMA UAB

Statybos įmonė, renkanti patirtį nuo 2008 metų. Per šiuos metus sukaupėme solidų atliktų darbų bei patenkintų užsakovų rekomendacijų sąrašą. Personalo sukaupta patirtis apima darbą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje (Baltarusija, Jungtinė karalystė, Skandinavijos šalys). Organizacijos personalas įvaldęs rusų bei anglų kalbas. Darbuotojai vyko į užsienio komandiruotes, į parodas siekiant susipažinti su naujausiomis statybų tendencijomis, naujausiomis technologijomis bei medžiagomis. Dirbame su savo technika bei įrengimais.

 

TATOMA UAB | Veiklos ir patirtis

Pramoninės grindys

Viena iš pagrindinių veiklų – darbas su betonu bei metalu. Viena iš Tatoma UAB specializacijų – pramoninių betoninių grindų gamyba. Šioje srityje mes sukaupę darbo patirtį nuo privačių namų iki didžiausių prekybos tinkų ar pramoninių objektų betoninių grindų įrengimo. Įmonės personalas buvo pakviestas Baltarusijoje įrengti narrative format pramonines grindis keliems prekybos centrų tinklams bei pramoniniams objektams. Tad sukaupta sąmatų skaičiavimo bei darbų organizavimo bei atlikimo patirtis užsienio šalyse. Mes apsiimame ne tik užpilti betonines grindis, bet galim atlikti visą įrengimo procesą – nuo fronto pasiruošimo iki betoninių grindų pagerinimo specialiomis medžiagomis.

Monolitinės gelžbetonio konstrukcijos

TATOMA UAB dirbdama tiek kaip rangovas, tiek, kaip stambių statybos įmonių subrangovas įrengė solidų kiekį monolito gelžbetonio konstrukcijų. Tai įvairios technologinės duobės bei tuneliai, perdangos, atraminės sienelės bei rostverkai, monolitiniai žiedai ir kita. Per savo darbo patirtį atlikome ne tik naujų įvairaus sudėtingumo gelžbetonio konstrukcijų įrengimą, bet ir senų, esamų monolito konstrukcijų remonto darbus.
Viena iš monolito gelžbetonio konstrukcijų šakų – pamatų įrengimas. Šiuo klausimu mes galime pasiūlyti polinių (gręžtinių) ar juostinių pamatų įrengimą tiek gyvenamiesiems namams, tiek sandėliams ar kitiems statiniams. Patys galime atlikti visus darbus nuo grunto pasiruošimo iki pamatų pridavimo.

Angarai

Priešingai nei konkurentai galime pasiūlyti pilną darbų kompleksą:

  • angaro parinkimas;
  • Gruntų paruošimas;
  • Bankečių (polių) gręžimas ir betonavimas;
  • Rostverko betonavimas;
  • Angaro montavimas (konstrukcija, apskardinimas, stogo dengimas, vartai);
  • Grindų betonavimas.

Svarbu paminėti, kad galime padėti pasirinkti geriausiai kliento poreikius atitinkanti angarą. Taip klientui pateikiamas optimalus sprendimas ir nėra lėšos eikvojamos nereikalingiems sprendimams.

TATOMA UAB | Politika

Siekiame greitai ir kokybiškai atlikti visus darbus taip kad būtų patenkinti mūsų klientai ir mes patys. Tad drąsiai galime suteikti garantiją savo atliktiems darbams. Geras planavimas bei valdymas, turima kompetencija ir teisingas sąmatos sudarymas bei tinkamų medžiagų pasirinkimas, sąlygoja greitą ir kokybišką darbų atlikimą prie minimalių išlaidų. Toks darbų atlikimas leidžia išlošti mums ir mūsų klientams.