Cementinės grindys

Cementinės grindys arba smėlbetonio grindys - betoninis grindų sprendimas, kuris pasižymi greitumu ir mobilumu. Šio tipo betonines grindis galime įrengti tiek daugiabučiuose, tiek ir aikštelėse.
Smėlbetonio grindų įrengimo metodas nereikalauja ilgo pasiruošimo. Svarbu, kad būtų tinkamas pagrindas, kuriam taip pat nėra keliami ypač aukšti reikalavimai. Tai įtakoja grindų paskirtis. Smėlbetonio arba cementinės grindys pagrinde yra skirtos pėstiesiams ar smulkiems parkingams, garažams.
Smėlbetonio grindys - puikus sprendimas, kei yra pigių grindų poreikis. Betonas yra maišomas betono siurblio pagalba tiesiai objekte naudojant ekonomiškas medžiagas. Tai ženkliai atpigina betoninių grindų įrengimo kaštus.
Cementinės grindys gali būti įrengiamos dideliame aukštyje ir sunkiai pasiekiamose pastatų vietose. Baigiant įrengti cementines grindis, išlieto betono paviršius glaistomas elektrinėmis glaistyklėmis, sutankinant jo paviršių. Siekiant geriausių rezultatų, papildomai gali būti naudojami betoninėms grindims skirti aukščiausios kokybės statybiniai priedai.
Įrengtos cementinės grindys yra idealus pagrindas antrinėms (apdailinėms) grindims įrengti, nesvarbu ar tai bus plytelės, laminuotos grindys, parketas ar epoksidiniai-polimeriniai padengimai.
Greitas įrengimas
Puikus sprendimas esant nedidelėms apkrovoms.
Ekonomiškas sprendimas.
Puikus sprendimas šildomoms grindims.