Pagrindų paruošimo darbai - Tatoma

Pagrindų paruošimo darbai visoje Lietuvoje

Tinkamai įrengtas pagrindas – visada svarbu, net idealiai subetonuotos grindys greičiausiai trūks ar nusės jei jos bus įrengtos ant prastų, ar netinkamai parinktų medžiagų pagrindų. Pagrindams naudojame projekte nurodytas medžiagas – frakcijinį žvyrą, dolomitinę skaldą. Galime atlikti sertifikuotus pagrindų mechaninio atsparumo bandymus, bei išrašyti bandymo protokolus.

Įrengiant pagrindus svarbu ir jų paviršiaus lygumo tolerancija. Tinkama tolerancija vidutiniškai +/- 20 mm, kitu atveju rizikuojama arba turėti betono sąnaudų nuostolius arba per ploną betono sluoksnį.

Pagrindų paruošimo darbai turi labai didelę įtaką tolimesniems kokybiškiems grindų įrengimo darbams, tinkamai paruošus pagrindus galima sutaupyti laiko ir pinigų.

Pagrindo įrengimas turi didelę įtaką betono ilgaamžiškumui. Jei pagrindas yra senas, būtina pašalinti netvirtas jo dalis, nuplauti nuo grindų purvą, dulkes ir riebias dėmes bei padengti gruntu. Klojant grindis ant grunto, visais atvejais rekomenduojame daryti drenažo sluoksnį iš skaldos ar žvyro (ne plonesnį kaip 150 mm). Gruntas turi būti gerai išlygintas, kad būtų išvengta netolygaus betono sluoksnio, bei sutankintas, jog sumažintų betono susėdimo tikimybę. Taigi pramoninių grindų betonavimas ir įrengimo darbai prasideda nuo tinkamai įrengto pagrindo, tik tokiu atveju Jūs turėsite tvirtas ir ilgaamžes grindis.

Grindų paruošimas betonavimui TATOMA

Pagrindų paruošime svarbiausi du momentai – lygumas ir sutankinimo lygis.

  1. Lygumui pasiekti naudojami lazeriniai lygio matuokliai – nivelyrai. Jie įrengti automatiniam lyginimui ir mūsų naudojamose CAT mini krautuvuose.
  2. Grunto tankinimas vykdomas kaip rankiniais 150-500 kg vibroplūktuvais  taip ir savaeigiais plentvoliais, nelygu objekto dydis. Daugumoje šios įrangos jau įrengti preliminaraus sutankinimo signalizatoriai leidžiantys numatyti ar  jau pakankamas sutankinimo lygis.

Galutiniam pagrindų sutankinimo kokybės lygiui gali būti atliekamas laboratorinis „atmušimo“ testas.

Pagrindų paruošimo darbai Lietuvoje

Projektų nuo 200 m2 skaičiavimai

Užpildykite kontaktinius duomenis, pridėkite projekto duomenis, nuotraukas ar objekto paprasčiausią planą ir mes paskaičiuosime sąmatą Jūsų projektui.

Įgyvendinti projektai

Individualūs gyvenamieji namai

Individualūs gyvenamieji namai TATOMA

Komercinės paskirties objektai

Komercinės paskirties objektai TATOMA

Lauko aikštelės

Lauko aukštelės betonavimas TATOMA

Individualūs kiemai

Individualių kiemų betonavimas TATOMA

Sandėliavimo paskirties objektai

Sandėliavimo paskirties objektų grindų betonavimas TATOMA

Žemės ūkio objektai

Žemės ūkio objektų grindų betonavimas TATOMA

Ilgametė ir sertifikuota patirtis

2008

Patirtis nuo

12

Specialistų komanda

473000

Kvadratinių metrų

145

Klientų

Tadas Nausėda

Tadas Nausėda

Direktorius

tadas@tatoma.lt

+370 679 11153

Gaižiūnų g. 4, Kaunas

GAUKITE PASIŪLYMĄ

Pateikti užklausimą